Promocja zdrowia

Programy dla szkół

Program ,,Owoce i warzywa w szkole’’ kreuje prozdrowotne postawy  zachowania dzieci. Dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, poznają korzyści diety bogatej w owoce i warzywa oraz jak postępować, by nie marnować żywności.

(Galeria zdjęć)

wych. M. Łepkowska

Programy dla szkół

Uczniowie klasy IIA i IIB pod kierunkiem p. Teresy Galińskiej i p. Ewy Witanowskiej  w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” obejrzeli filmy edukacyjne z serii „Ekipa Chrumasa” dotyczących spożywania owoców i warzyw oraz ich korzyści dla zdrowia. (Galeria zdjęć)