Sukcesy sportowe

Drużynowe biegi przełajowe

Dnia 28 marca 2018r. w Wojewodzinie odbyły się Igrzyska Powiatowe w drużynowych biegach przełajowych. Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, drużyna chłopców IV miejsce.

Indywidualnie: uczennica klasy IVc Nina Mioduszewska wywalczyła II miejsce, uczennica klasy IVb Julia Wiśniewska zajęła III miejsce i uczeń klasy VIa Mikołaj Zyskowski zajął II miejsce.

Aerobik sportowy

Dnia 27 marca 2018r. w  Szkole Podstawowej  w Wasilkowie odbyły się Igrzyska Województwa Podlaskiego w aerobiku sportowym. Drużyna dziewcząt zajęła VIII miejsce.

Łyżwiarstwo szybkie

Dnia 26 marca 2018 r. w Białymstoku odbyły się  Igrzyska Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim. Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, drużyna chłopców IX miejsce.

Narciarstwo biegowe

Dnia 13 lutego 2018r. w Białymstoku odbyły się Igrzyska Województwa Podlaskiego w narciarstwie biegowym. Drużyna dziewcząt zajęła VII miejsce.

Wyniki rywalizacji sportowej naszych szkolnych drużyn

Sportowy Rok Szkolny 2017/18 rozpoczął się w Grajewie podsumowaniem osiągnięć sportowych ubiegłego roku.  Nasza szkoła  w kategorii  Najbardziej Usportowionej Szkoły w powiecie grajewskim zajęła IV miejsce. W kategorii dziewcząt I miejsce, w kategorii chłopców V miejsce.

W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego uczestniczyliśmy w licznych zawodach sportowych.

Wyniki w kategorii dziewcząt

Piłka siatkowa

Piłka koszykowa

Igrzyska Młodzieży Powiatu Grajewskiego w Szachach dziewcząt

29.10.2017r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Powiatu Grajewskiego w Szachach dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. VIIa : Natalia Bogdan, Michalina Brzostowska, Olga Koniecko i Oliwia Żurawska. W klasyfikacji zespołowej dziewczęta zajęły III miejsce. Gratulujemy!