• Promocja zdrowia

• „Tydzień chleba”

Od 16 do 23 października trwał w naszej szkole „Tydzień chleba”. Na ścianach  pojawiły się plakaty  związane tematycznie z ziarnem i chlebem. W niektórych  klasach odbyło się wspólne śniadanie- kanapki ze zdrowym pieczywem zostały przygotowane w domach. Starsi uczniowie opracowali ciekawe prezentacje multimedialne dotyczące chleba, pisali nawet wiersze o chlebie. W tym roku nie mogliśmy złożyć wizyty w piekarni w Grabowie, ale nie zapomnieliśmy podziękować właścicielowi piekarni - panu Michałowi Mieńkowskiemu - za to, że  przez wiele lat mieliśmy ogromną przyjemność poczucia wyjątkowego zapachu pieczonego chleba i spróbowania  świeżych wypieków.

• 13.09.2020 r. - Dzień Warzyw i Owoców w kl. I b