• "TROPICIELE" 0 b - urodziny Blanki

• Wycieczka do sali zabaw w Ełku

•    15.06.2018r. dzieci z oddziałów przedszkolnych „0”A5 i „0”B wybrały się na wycieczkę do największej sali zabaw w Ełku „TROPICO”. Mogły tam uczyć się szybkiego przystosowywania do zmieniających się warunków. W czasie zabawy rozwijały swoją kreatywność i ekspresję pod czujnym okiem opiekunów: p. G. Kalinowskiej,  p. B. Januszewskiej i p. M. Kalinowskiej.

• „TROPICIELE” 0 B - wizyta w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie

•    W dniu 4 czerwca 2018 r. dzieci z grupy 0B skorzystały z zaproszenia Biblioteki-CK w Szczuczynie, która w ramach obchodów 100–lecia odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęła cykl warsztatów skierowanych do najmłodszych. Tematem przewodnim spotkania była symbolika narodowa: polskie godło i barwy narodowe.  Dzieci zwiedziły również Oddział dla Dzieci i Wypożyczalnię dla Dorosłych.

Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Kosmowskiemu za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie.

Wychowawczyni grupy – Barbara Milewska

• „TROPICIELE” 0 B – 6 urodziny Paulinki

• „TROPICIELE” 0 b – Dzień Matki

Mamom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!

• „TROPICIELE” – wycieczka do Muzeum Mleka w Grajewie

•    24 maja 2018 r. dzieci z grupy 0 b- pięciolatki wraz ze swoimi mamami wybrały się na wycieczkę do  Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie. Wszyscy z ciekawością oglądali ekspozycję dotyczącą historii mleka i jego przetworów,  sylwety zwierząt hodowlanych, wystawy interaktywne, brali udział w różnych doświadczeniach.  Przedszkolaki  zapoznały się z eksponatami służącymi kiedyś do produkcji wyrobów mlecznych i sprawdziły  swoje umiejętności w ręcznym dojeniu krowy.  Uczestniczyły również w zajęciach plastycznych, na których wykonały laurki dla mam z okazji ich święta i wręczyły je swoim mamom.  Na koniec dzieci otrzymały dyplomy od krówki Matyldy i zrobiły wspólne zdjęcie.

• „TROPICIELE” 0 B – Przygotowania do Dnia Matki

• „Już niedługo moi mili chcemy, byście z nami byli.

Wolnej chwili więc szukajcie, do drzwi naszych zapukajcie.

Bo dziś obchodzimy Dzień Matki. Będą laurki, całuski, życzenia i kwiatki.”

• „TROPICIELE” 0 B – Zapasy

•    21.05.2018r. uczestniczyliśmy w zajęciach sportowych - zapasach. Przeprowadził je mistrz świata w zapasach Pan Andrzej Supron wspólnie ze swoimi współpracownikami.

• „TROPICIELE” 0 b - Urodziny Kamila

• Sadzimy kwiaty

•    Dzieci z oddziału 0b założyły ogródek kwiatowy na oknie. Wszyscy chętnie wykonywali prace ogrodnicze. Dzieci wiedzą już jak należy sadzić kwiaty (wsypać ziemię do doniczki, zrobić dołek, docisnąć korzonki, dosypać ziemię, podlać). Od dziś każde dziecko ma swój kwiatek i odpowiednio go pielęgnuje.

Wychowawca – Barbara Milewska

• „TROPICIELE” 0b - Urodziny Rafała

• Niech spełnią się Twoje wszystkie marzenia.

Takie dziś mamy dla Ciebie życzenia.

• Porządkowy piątek w 0b

•    Tradycją naszej grupy jest piątkowe sprzątanie sali zabaw. Pachnącymi chusteczkami wycieramy nie tyko półki, ale również zabawki, pufy, mebelki. Później wszystko pięknie ustawiamy na swoim miejscu. Wspólna praca jest naprawdę przyjemna i integrująca.

Wychowawca - Barbara Milewska

• „TROPICIELE”

•    W przedszkolu w grupie pięciolatków zawitała wiosna, a tuż za nią wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne.

• „PISANKI” - warsztaty plastyczne w grupie 5 latków

•    W dniu 16.03.2018r. odbyły się  warsztaty plastyczne z rodzicami w grupie „Tropiciele”. Rodzice wraz z dziećmi, wykorzystując różne materiały i techniki plastyczne wykonali piękne pisanki. Panowała miła i wesoła atmosfera.

Wychowawca grupy Barbara Milewska

• „TROPICIELE” 0b – urodziny Pawła

• „TROPICIELE” 0 b - Walentynki

• Choinka w oddziale 0b

• "TROPICIELE" 0 b - urodziny Kuby

• „TROPIECIELE” 0 b – wigilia

• „TROPIECIELE” 0 b

• Przygotowujemy się do świąt, pieczemy pierniki.

• Wizyta Mikołaja w oddziale 0a pięciolatków

•    6 grudnia 2017r. dzieci z oddziału pięciolatków 0a gościły Mikołaja. Chętnie mówiły wiersze o Mikołaju i śpiewały piosenki. Każde dziecko otrzymało paczkę. Wszyscy byli zadowoleni z prezentów. Szczególne podziękowania należą się paniom z Komitetu Rodzicielskiego.

• Mikołajki pięciolatków oddział 0 b

• Andrzejki pięciolatków 0 a

•    30 listopada 2017 r. w grupie pięciolatków 0 a odbyły się andrzejki. Dzieci świetnie się bawiły przy muzyce. Chętnie jadły słodkie przysmaki przygotowane przez ich mamy: babeczki, rogaliki, chrusty i pierniki. Wszyscy mieli dobry humor. Panowała miła i przyjazna atmosfera.

Wychowawczyni oddziału p. Grażyna Kalinowska

• Andrzejki 2017 pięciolatków 0 b

• „TROPICIELE” – 5 urodziny Agatki

• W Twoje urodzinki

życzę Ci wesołej minki.

• „TROPICIELE” - 5 urodziny Krystiana

• Niech spełnią się Twoje wszystkie marzenia
        Takie dziś mamy dla Ciebie życzenia

• „TROPICIELE”

• Pierwsza nasza wycieczka, jedziemy do kina.

• „TROPICIELE” 5 urodziny Leny

• Kotek na torcie świeczki zdmuchuje,

Twoje urodzinki  z nami świętuje!

• „Tropiciele” 0 b 5-latki

• 5 urodziny Nataniela