• RoweroweLove

• Zdjęcia wykonane przez uczennice Szkolnego Koła Fotograficznego Kingę Szmyglewską i Julię Glińską

• Zachód słońca

• Zachód słońca. Zdjęcia wykonane przez uczennice SKF Julia Glińska, Zuzanna Modzelewska, Emilia Trojanowska, Kornelia Witkowska, Małgorzata Zarzecka.

• Okno na świat

• Zdjęcia wykonane przez uczennice Szkolnego Koła Fotograficznego: Kinga Szmyglewska, Zuzanna Modzelewska, Julia Łaguna, Julia Glińska, Kornelia Witkowska, Emilia Trojanowska.

• #LaboratoriaPrzyszlosci

• Efekt pracy uczniów Szkolnego Koła Fotograficznego z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Zdjęcia wykonały: Julia Łaguna, Kinga Szmyglewska, Julia Glińska, Zuzanna Modzelewska.

• Ostatnie zimowe zdjęcia

• Ostatnie zimowe zdjęcia uczniów SKF (Julia Glińska, Kinga Szmyglewska, Zuzanna Modzelewska). Mamy nadzieję na więcej słońca w kadrach wiosną.

• Szkolne Koło Fotograficzne

• Jesienne liście

• SKF "Zoom" (zdjęcia wykonali: Julia Łaguna VIIIc, Konrad Klimaszewski VIIIc, Kinga Szmyglewska VIIa, Zuzanna Modzelewska VIIa, Nicola Bartkowiak VIIb, Emilia Trojanowska VIIb, Julia Glińska VIIa, Kornelia Witkowska VIIIc, Małgorzata Zarzecka VIa)

• Owocowe kompozycje

• Owocowe kompozycje uczniów Szkolnego Koła Fotografii. Zdjęcia wykonali: Julia Glińska, Julia Łaguna, Kornelia Witkowska, Kinga Szmyglewska, Zuzanna Modzelewska, Emilia Trojanowska, Nicola Bartkowiak, Aleksandra Łepkowska, Małgorzata Zarzecka.