• ZHP

• Fotomigawki

• Fotomigawki z biwaku 9 WDH Złote Lwy ze Szczuczyna, który odbył się w dniach 04.-05.11 w Szkole Podstawowej w Szczuczynie.

• Chwała bohaterom!

• Przedstawiciele 9 WDH Złote Lwy działającej przy Szkole Podstawowej w Szczuczynie 20.09. uczcili pamięć rotm. Wiktora Konopki ps. Grom dowódcy konspiracyjnego 9 PSK AK zapalając znicz na grobie znajdującym się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie. Chwała bohaterom!

• Harcerze w Wiźnie

• Zuchy i Harcerze kolejny weekend spędzają aktywnie i wesoło, tym razem w Wiźnie🌲🏕️🌳🌿🍃

Mimo pochmurnej pogody, z uśmiechem na twarzy odkrywają piękne zakątki naszej okolicy i spędzają wspólnie wspaniałe chwile. Jesteście Superbohaterami 🦸

Takich wspaniałych momentów życzymy wszystkim naszym Uczniom.

Dziękujemy za pozdrowienia i cudowne zdjęcia 🙂

"Pozdrowienia z 54 Rajdu pamięci września 39. Wizna 09-11.09.2022. Przesyła 9 WDH Złote Lwy ze Szczuczyna działająca w SP w Szczuczynie."

• Pozdrowienia z I Zlotu Szlakiem Podlaskiej Brygady Kawlerii. Czuwaj 9 WDH ze Szczuczyna

• Taką wiadomość i wspaniałe zdjęcia dostaliśmy właśnie od naszych Zuchów i Harcerzy, którzy aktywnie i w pięknym otoczeniu przyrody spędzają pierwsze dni września.

Kochani życzymy Wam niezapomnianych przeżyć. Doświadczajcie, bawcie się dobrze i wracajcie do nas z pięknymi wrażeniami z wyjazdu. 🏕️🌞🌲🌿