• Projekt "Zdrowe Dzieci"

• Przedszkolaki piją wodę smiley Pierwsze zajęcia z projektu w oddziale 0a

Drugie zadanie z projektu "Zdrowe Dzieci" Warsztaty Kulinarne -szaszłyki warzywne - 0a smileyyesheart

• konkurs plastyczny

• W ramach Programu dla szkół w kl. Ia i Ib został zorganizowany konkurs plastyczny „ Zdrowie na talerzu”. Celem konkursu było promowanie zdrowego sposobu odżywiania się. Uczniowie najciekawszych prac otrzymali nagrody książkowe.

• Promocja zdrowia

• Warsztaty żywieniowe

• W dniu dzisiejszym uczniowie klas II - III wzięli udział w warsztatach żywieniowych w ramach "Programu dla szkół" promowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Warsztaty zorganizowała firma Sun & More Sp.z o. o.
      Zajęcia prowadziła dietetyczka - Pani Adrianna Zańko (Zdrowy Apetyt), która w ciekawy sposób przedstawiła dzieciom zasady zdrowego odżywiania że szczególnym uwzględnieniem w diecie warzyw, owoców i produktów mlecznych. Uczniowie zapoznali się z Piramidą Zdrowego Żywienia i Stylu Życia Dzieci i Młodzieży, w drugiej części zajęć przygotowały koktajl warzywno - owocowy, który z wielkim apetytem spożywały 🍎🍊🍌🍃🙂
      Warsztaty sprzyjały aktywności dzieci, które wykazały się dużą wiedzą w temacie odżywiania i zdrowia, chętnie uczestniczyły w zajęciach i odpowiadały na pytania. Uczniowie zadawali również wiele pytań. Z dzisiejszego spotkania z Panią Adrianną - specjalistką w dziedzinie dietetyki wyniosły wiele nowych informacji oraz praktyczną umiejętność przygotowania prostego i zdrowego koktajlu.
      Dziękujemy Pani Adrianno 🙂❤️