Sukcesy sportowe

Lekcja wychowania fizycznego w domu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu Grajewo w piłce siatkowej

W dniach 08-09 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Szczuczynie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu grajewskiego w piłce siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców.

08 lutego 2020 r. rywalizowały następujące drużyny dziewcząt ze szkół podstawowych:

• SP nr 1 Grajewo,
  • SP nr 4 Grajewo,
  • SP Radziłów,
  • SP Rajgród,
  • SP Szczuczyn.

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii dziewcząt uplasowała się na III miejscu, ustępując tylko mistrzowskiej drużynie SP4 z Grajewa oraz wicemistrzyniom z SP Radziłów.

09 lutego 2020 r. rywalizowały następujące drużyny chłopców ze szkół podstawowych:

• SP nr 1 Grajewo,
  • SP nr 4 Grajewo,
  • SP Radziłów,
  • SP Rajgród,
  • SP Szczuczyn.

Nasza drużyna chłopców zajęła IV miejsce, ustępując mistrzowskiej drużynie SP1 z Grajewa,  wicemistrzowi z SP4 z Grajewa oraz  SP Radziłów.

Zawody zostały przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego SP Szczuczyn.

„Marzenia sportowe”

Nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w  Szczuczynie  zorganizowali konkurs plastyczny „SPORT W OCZACH DZIECI”. Konkurs cieszy się dużym powodzeniem. Podsumowanie nastąpi po feriach zimowych. CZEKAMY  NA WYNIKI!!!

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

Dnia 14.12.2019r. o godzinie 10:00 na Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2) odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

Klasyfikacja finałowa turnieju: w kategorii dziewczęta / szkoły podstawowe
III miejsce zajęła Marta Skrodzka uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Szczuczynie.

Inauguracja roku sportowego 2019/2020

Inauguracją roku sportowego 2019/2020 był udział dziewcząt naszej szkoły w Igrzyskach Powiatowych w tenisie stołowym w Białaszewie. Dziewczęta w składzie: Oliwia Kaliszewska, Julia Wiśniewska, Aleksandra Siedlecka, Natalia Kozikowska, Weronika Karpińska, Marta Skrodzka  wywalczyły III miejsce.

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego

W dniu 23 października 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Grajewie odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Grajewskiego połączone z inauguracją roku sportowego 2019/2020, które poprowadził p. Adam Cudny.

Puchary, dyplomy oraz upominki najlepszym sportowcom wręczali Poseł na Sejm RP, Prezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Kazimierz Gwiazdowski, Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Tomasz Cebeliński, oraz Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo Maciej Bednarko.

W roku szkolnym 2018/2019 we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych startowało 14 szkół. Program współzawodnictwa obejmował 12 dyscyplin sportowych. W ramach realizacji współzawodnictwa sportowego w klasyfikacji szkół podstawowych  NASZA SZKOŁA zajęła IV miejsce ( kategorii dziewcząt - I miejsce,  kategorii chłopców – VI miejsce).