Sukcesy sportowe

4. miejsce dziewczęta

Gratulujemy !

Igrzyska Województwa Podlaskiego w trójboju lekkoatletycznym

Dnia 7 czerwca w Białymstoku na stadionie  lekkoatletycznym przy ul. Zwierzynieckiej odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w trójboju lekkoatletycznym. Startowało 8 najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców z województwa podlaskiego, wyłonionych w wyniku eliminacji powiatowych i półfinałów. Szkoła Podstawowa w Szczuczynie zajęła bardzo dobre IV miejsce. W skład drużyny wchodziły: Julia Wiśniewska (indywidualnie IV miejsce), Aleksandra Siedlecka, Zuzanna Gnys oraz Marta Danilewska.

Gratulujemy !

Biegi na orientację

1 czerwca w Dzień Dziecka w Białymstoku w lesie Pietrasze odbyły się Igrzyska Województwa Podlaskiego w biegach na orientację. Zespół w składzie Oliwia Kaliszewska, Natalia Nagel i Magdalena Sokołek zajęły 9 miejsce.

Gratulujemy.

Zawody w trójboju

Sukcesem drużyny naszej szkoły w trójboju lekkoatletycznym ( skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na dystansie 60 m) jest udział w finale Igrzysk Województwa Podlaskiego z piątym wynikiem. W skład zespołu wchodzą: Aleksandra Siedlecka, Julia Wiśniewska, Zuzanna Gnys, Marta Danilewska, Paulina Sobolewska, Julia Gede. Dziewczęta w eliminacjach powiatowych zajęły I miejsce, w półfinale w Łomży II miejsce.

Ola Siedlecka indywidualnie zajęła II miejsce a Julia Wiśniewska III miejsce.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w Białymstoku.

XXI Międzynarodowy Uliczny „ Bieg Wilka”

Dnia 11 maja 2019r w Grajewie odbył się XXI Międzynarodowy Uliczny „ Bieg Wilka”. Uczennica naszej szkoły Ola Siedlecka zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy!

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej

5 kwietnia 2019 r. na trasach biegowych w Supraślu odbyły się Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych. Startowało 53 najlepszych biegaczek wyłonionych w eliminacjach powiatowych i półfinałach. Uczennica naszej szkoły Ola Siedlecka zajęła 3. miejsce w kategorii rocznik 2008. Jest to sukces świadczący o niewątpliwym talencie biegowym dziewczynki.

Ola będzie reprezentowała nasze województwo na zawodach OGÓLNOPOLSKICH.

Gratulujemy!

Podsumowaniu powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2017/2018

18 lutego 2019 roku w Hali Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie odbyło się podsumowaniu powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2017/2018.W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego, przedstawiciele społeczności uczniowskiej szkół powiatu grajewskiego oraz przedstawiciele władz. Uroczystego otwarcia spotkania dokonał Sekretarz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie.

Współzawodnictwo sportowe szkół na terenie Powiatu Grajewskiego prowadzone było na szczeblu  powiatowym w kategoriach wiekowych: Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody prowadzone były oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.

Nasza szkoła w ogólnej punktacji zajęła II miejsce. W kategorii dziewcząt reprezentacja po raz trzeci z rzędu uplasowała się na I miejscu. Natomiast w kategorii wojewódzkiej  szkoła  zajęła 20. miejsce, w kategorii dziewcząt 10. miejsce.

Zawodami inaugurującymi Sportowy rok szkolny były zawody w sztafetowych  biegach przełajowych, gdzie nasza szkoła wśród dziewcząt zajęła II miejsce, chłopcy III miejsce.

Pozostałe wyniki rywalizacji sportowej naszej szkoły:

Lp.

Nazwa dyscypliny sportowej