Samorząd Uczniowski

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 11 listopada obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji członkowie Samorządu Uczniowskiego pod opieką pań: Katarzyny Kleszczewskiej i Elżbiety Wysockiej wzięli udział w uroczystych obchodach, podczas których rozdali mieszkańcom naszego miasta a także przybyłym gościom ponad 100 ręcznie wykonanych kotylionów. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu i wysłuchaniu apelu poległych, uczniowie razem z panią dyrektor Ewą Grunwald złożyli pod pomnikiem kwiaty i zapalili znicz oddając hołd wszystkim poległym w obronie Ojczyzny.

Szkolna Straż Porządkowa

   Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego powstała w naszej szkole uczniowska Szkolna Straż Porządkowa. Już od początku października podczas przerw na korytarzach możemy spotkać Szkolnych Strażników Porządku, którzy pełniąc dyżury razem z nauczycielami pomagają dbać o porządek i bezpieczeństwo wszystkich uczniów.

 

Opiekunowie SU:

Katarzyna Kleszczewska i Elżbieta Wysocka

Galeria zdjęć

2 X 2021r. „Międzynarodowy Dzień bez przemocy”

W związku z obchodzonym „Międzynarodowym Dniem bez przemocy” Samorząd Uczniowski pod opieką pań: Katarzyny Kleszczewskiej i Elżbiety Wysockiej przygotował gazetkę szkolną zawierającą hasła przeciwko agresji i przemocy w szkole.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Szczuczynie
    ul. Kilińskiego 42
    19-230 Szczuczyn
  • (86) 272 5032 - budynek przy ul. Kilińskiego 42
    (86) 272 5088 - budynek przy Pl. 1000-lecia 14

Galeria zdjęć