Przedszkole Samorządowe w Szczuczynie

„Misja Bezpieczeństwo”

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie zaprasza do skorzystania z gry planszowej „Misja Bezpieczeństwo” opracowanej przez Wydział Prewencji. Gra skierowana jest do najmłodszych uczniów i dotyczy bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznych zachowań w sytuacji zagrożenia.

ZASADY GRY MISJA BEZPIECZEŃSTWO

ZADANIA - GRA MISJA BEZPIECZEŃSTWO

PYTANIA - GRA MISJA BEZPIECZEŃSTWO

ODPOWIEDZI - GRA MISJA BEZPIECZEŃSTWO

Gra Misja Bezpieczeństwo - plansza

Gra Misja Bezpieczeństwo - kostka i pionki

Regulamin zglaszania zdjeć w grze Misja Bezpieczeństwo

Pan Policjant w Przedszkolu

30 października grupę Sówki odwiedził Pan policjant, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zapoznał z akcesoriami policyjnymi, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Dzieci otrzymały również wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej, a także groźnego psa.

Dziękujemy Panu policjantowi Jackowi Smaługa za wspaniałe przeżycia i za przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Anna Szymanowska

Anna Gąsiewska