• Wiosenna sesja

• "Zapach wiosny", "Co piszczy w trawie?", "Na nieba tle" - z takimi tematami zmierzyli się uczniowie Szkolnego Koła Fotograficznego "ZooM" pod kierunkiem opiekuna Ewy Dobrzyckiej.

• Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Szczuczyn w zimowej szacie”

• W dniu dzisiejszym poznaliśmy wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Szczuczyn w zimowej szacie”, oto one:

I miejsce Maria Orłowska kl. VIIa

II miejsce Oliwia Kalinowska kl. VIIb

III miejsce Anna Gede kl. VIIIa

Wyróżnienia otrzymali:

Snizhana Rasko kl. VIIa

Kamil Kalinowski kl. Va

Aleksandra Jankowska kl. Va

Nagrody pocieszenia:

Gabriela Gajko kl. VIIIa

Małgorzata Grygoruk kl. VIIb

Uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy. Nagrody główne zostały ufundowane przez pana Burmistrza Szczuczyna, natomiast pozostałe zakupiliśmy z funduszy szkoły.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i GRATULUJEMY.

• Dzień Kobiet

• Wszystkim Paniom w dniu Święta Kobiet życzymy spełnienia marzeń, miłości, zrozumienia i wielu cudownych chwil spędzonych w gronie przyjaciół🌷 - uczniowie Szkolnego Koła Fotografii.

Z tej okazji postaraliśmy się o nietypowe zdjęcia w starym stylu z nutą sepii, śladem czasu. Zapraszamy do oglądania 🧐

• Sesja Walentynkowa

• Uczniowie Szkolnego Koła Fotograficznego przy pracy podczas dzisiejszej Sesji Walentynkowej💞💘💌

• Tylko zimą, światełka, detal, przyjemności

• Nasze fotograficzne odliczanie dobiegło końca. W tym tygodniu zadaniem uczniów że Szkolnego Koła Fotograficznego była fotograficzna interpretacja następujących słów: tylko zimą, światełka, detal, przyjemności. Każde wykonane zadanie było punktowane i tak wyłonili nam się zwycięzcy: 1 miejsce Marysia Orłowska, 2 miejsce Oliwia Kalinowska, 3 miejsce Izabela Żebrowska Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki i słodycze.

Całej społeczności szkolnej oraz pasjonatom naszej fotografii życzymy wielu radosnych chwil w tym świątecznym okresie oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2024.

Członkowie SKF "Zoom" wraz z opiekunem Ewą Dobrzycką

• Fotoodliczanie do świąt

• Fotoodliczanie do świąt - codziennie jedno słowo do fotograficznej interpretacji. Z takim zadaniem mierzą się uczniowie Szkolnego Koła Fotograficznego rozwijając kreatywność i doskonaląc "fotograficzne oko" . Połowa za nami, zostało jeszcze 5 zadań. Poniżej zdjęcia uczniów w zrealizowanych tematach: "w oknie", "kubek", "jak słodko", "blisko", " w bieli".

Opiekun SKF Ewa Dobrzycka

• Ludzie i ich zdjęcia

• Wspomnienia Jesieni

• Wspomnienia jesieni

Zdjęcia wykonali uczniowie Szkolnego Koła Fotograficznego.

• Rok szkolny 2023/2024